جدیدترین خبرهای بوکس خوزستان
در این وب جدیدترین خبرهای بوکس خوزستان و ایران را می خوانید
لینک دوستان

مسابقات انتخابی قویترین مردان 105 کیلویی استان در تاریخ 8 الی 9 تیر ماه در مجموعه ورزشی لشکر 92 زرهی اهواز با شرکت تیم های تابعه استان برگزار خواهد شد. خبر این مسابقات را احمد عطایی – رئیس کمیته قویترین مردان استان و مسئول کمیته آموزش بدنسازی استان، داد ودر ادامه نیز افزود : این رقابتها به منظور تشکیل تیم استان برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور که در تاریخ 27 الی 28 تیر ماه در استان گلستان خواهد بود وچون سهمیه هر استان برای شرکت در قهرمانی کشور،  چهار نفر است، از این رقابت ها تنها چهار نفر در وزن 105 کیلو انتخاب خواهند شد ودر قالب تیم خوزستان در رقابت های کشوری حضور خواهند داشت.

 

 

خبر نگار ورزشی / مجید عبدالخانی / 30/ 3/85 

 

[ سه شنبه سی ام خرداد ۱۳۸۵ ] [ 18:18 ] [ مجید عبدالخانی ]
 

Image hosting by TinyPic

(عکس از عادل رضابور)

حمید مروانّه قهرمان سالهای نه چندان دور بوکس خوزستان و کشور و  تیم ملی و همچنین قهرمان چند دوره مسابقات بین المللی در کنار مصطفی رستمی مربی کهنه کار کشور و قهرمان اسبق ارتشهای جهان

مجید عبدالخانی ۲۵/۰۳/۱۳۸۵

 

[ پنجشنبه بیست و پنجم خرداد ۱۳۸۵ ] [ 10:31 ] [ مجید عبدالخانی ]
Image hosting by TinyPic

سالن ولیعصر استادیوم تختی اهواز تنها سالن بوکس اهواز که 4 تیم اهوازی درآن تمرین می کنند.

[ پنجشنبه بیست و پنجم خرداد ۱۳۸۵ ] [ 9:46 ] [ مجید عبدالخانی ]

Image hosting by TinyPic

از زمان حضور رضایی به عنوان سرپرست هیئت بوکس استان خوزستان،  خبرهای بوکس این خطه برای خواننده گان و علاقمندان این رشته همراه با تعجب و ابهام بوده است. این آقای مسئول چندی پیش در تاریخ 18/03/1385 مصاحبه ای با یکی از روزنامه های محلی استان خوزستان ( عصر کارون ) داشتند.  که این مصاحبه چند نکته حائز اهمیت را در پی داشت، نکته اول اینکه مسئول هیئت بوکس استان در این مصاحبه  عنوان کرده بودند که تنها یک هفته است که مسئولیت هیئت بوکس استان را به عهده گرفته است در صورتی که طی حکم کتبی از فدراسیون بوکس کشور به تاریخ 02/12/1384 کاووسی از مسئولیت هیئت بوکس استان بر کنار شده بود و سرپرستی بوکس استان رسما به رضایی محول شد است. نکته دوم اینکه عنوان کرده بودند که قبل از هیئت کاووسی به مدت 5 ماه مسئول هیئت بوکس استان بودند. در صورت که این گفته صحت ندارد و باستناد نامه شماره 1820/108/245 و به تاریخ 15/8/1382 فدراسیون بوکس کشور انتخابات مجمع بوکس استان خوزستان که در تاریخ 16/6/1382 برگزار شده بود و منوچهر رضایی به عنوان مسئول هیئت منصوب شده بود. باطل اعلام شد. و باستناد این حکم تنها 45 روز عهددار این مسئولیت بوده است. نکته سوم اینکه در جواب سئوال خبرنگار این روزنامه که پرسیده بود: جوایز اهدا شده در مسابقات قهرمانی جوانان اهواز از کجا تامین شده بود؟ عنوان کرده است که جوایز از سهمیه بوکس استان که تعداد 8 جفت دستکش بوکس، که به تعداد 8 بوکسور تیم نفت اهواز که تنها شرکت کننده در این رقابتها بود اهدا شد. و لازم به ذکر است که این دستکشها سهمیه بوکس استان بوده که جدیدا از فدراسیون به بوکس این استان تعلق گرفته تا بین باشگاه های محروم این استان که تحت پوشش هیچ ارگان و شرکتی نیستند،  توزیع شود.

نکته چهارم اینکه این آقای مسئول آمار و ارقامی را از بوکس اهواز ارائه کرده بود،  مبنی بر اینکه ما در اهواز 1200 بوکسور و 76 تیم بوکس داریم. جالب اینجاست که در اهواز تنها 6 تیم بوکس  استقلال، قدس، آزادی، انقلاب، نفت و شاهین فعالیت می کنند و اگر خوش بینانه به این موضوع نگاه کنیم و در هر تیم 20 بوکسور تمرین کنند مجموع بوکسورهای اهواز 120 بوکسور خواهد بود نه 1200 بوکسور.

گویا مسئول هیئت بوکس هیچ اطلاعی از وضعیت و آمار بوکس استان و به خصوص اهواز ندارند و این آمار ارائه شده را به صرف پر کردن عریضه عنوان کرده اند و یا اینکه مقدار این ارقام را نمی دانند یا با ریاضیات آشنایی ندارند یا اینکه از افعال معکوسه استفاده کرده اند و به زبان برره ای 76 تیم یعنی 6  تیم و 1200 بوکسور منظور 120 بوکسور بوده  و یا دور ازجان، ایشان روز مصاحبه تب شدیدی داشته اند.

از این حرفها گذشته، باور کنیم 1200 بوکسور و 76 تیم بوکس در شهر اهواز فعال هستند و ما بی اطلاع،   سئوال اینکه: چرا از این تعداد تنها یک تیم در این رقابتها شرکت داشت آن هم تیمی که با هیئت قبلی ساز مخالف می زد. و چرا قبل از برگزاری این مسابقات جلسه ای با مربیان گذاشته نشد.

 

 

خبرنگار ورزشی/ مجید عبدالخانی 24/03/1385

 

[ چهارشنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۸۵ ] [ 20:36 ] [ مجید عبدالخانی ]

در هفته جاری شهرهای چالوس وهمدان میزبان برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی بانوان وآقایان دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور بودند . دانشگاه واحد شوشتر یکی از 11 تیم مناطق یازده گانه کشور بود که کار خود را با کسب دو مقام چهارمی به پایان برد. تیم بانوان با عاطفه طرفی نژاد، سمیر سلیمان زاده ، زهره باوی،  فرشته داودی ، سرور احمدی ، وبا مربیگری و سرپرستی زهرا رضا زاده مریم خوش اخلاق وتیم آقایان با مهدی خاتمی نیا ، حسین داسه پور ، عبدالرضا صادقی ، حسین سلیمانی ، سالار بهداروندیان، هوشنگ مالکی و سرپرستی عبدالهادی شیرزاد در مسابقات شرکت کردند.

 

                خبرنگار ورزشی/مجید عبدالخانی 22/03/1385

[ سه شنبه بیست و سوم خرداد ۱۳۸۵ ] [ 14:44 ] [ مجید عبدالخانی ]

                                                                                          

 

Image hosting by TinyPic

باشگاه قدس  اهواز  یکی از قدیمی ترین باشگاه های بوکس استان،  که بیش از 30 ورزشکار را از گوشه وکنار اهواز در خود جای داده است که در شرایط بسیار بد  تمرین می کند.  چرا که این باشگاه فاقد سالن می باشد  و تنها امکانات موجود آنها یک رینگ مستعمل است که آن هم در فضایی قرار گرفته است. که سقفش آسمان، دیوار هایش گرد وغبار و تهویه آن در زمستان سرما وباران ودر تابستان گرمای طاقت فرسا ی بالای 50 درجه است. این مکان نا مطلوب و غیر استاندارد حتی فاقد سرویسهای بهداشتی، رختکن، آبسرد کن، نور وروشنایی کافی می باشد. وتنها روشنایی موجود یک لامپ است که برق آن هم به لطف هیئت کشتی از سالن خانه کشتی تامین میشود. وهمچنین بوکسورها برای رفع حاجت وشستن دست ورو از سرویس های این سالن استفاده می کنند. وشاهد بودیم به دلیل نبودن رختکن، ورزشکاران برای تعویض لباس، در فضای باز اطراف رینگ وجلوی دید تماشاچیان و ناظران لباس عوض می کردند.

اما این گوشه ای از مشکلات مشهود باشگاه قدس اهواز بود. که دل هر بیننده ی ورزشدوست را به درد می آورد.  بنا براین پای درد دل ناصر سید محمدی مربی 55 ساله،  قانع وبا تجربه این باشگاه نشستیم که این گونه لب به سخن گشود : بنده از سال 1368 با آزاد شدن بوکس فعالیتم را در همین باشگاه شروع کردم ودر حال حاضر مدت 18 سال است که از آن تاریخ مشغول مربیگری می باشم. و توانسته ام نوجوانان وجوانان زیادی را جذب این رشته وهمچنین قهرمانان ارزنده ای در سطح استان و کشور تربیت کنم . اما بارها تصمیم  می گرفتم  که با وضعیت و امکانات موجود دیگر ادامه ندهم و در خانه بنشینم، ولی وقتی این همه شور وشوق وجوانان علاقمند این رشته ورزشی را می دیدم . که از گوشه وکنار شهر اهواز  برای فرار از اعتیاد وتهاجم فرهنگی به این باشگاه محقر پناه می آورند از تصمیم خود صرف نظر می کردم. وبا وضعیت موجود به عشق این جوانان می ساختم . شاید گفتن این موضوع در باور کسی نگنجد که در طول 18 سالی که در کسوت مربیگری بوکس مشغول بودم هیچگونه وجهی به عنوان حق الزحمه یا چیزی شبیه به این دریافت نکردم. واما نکته جالبتر اینکه در طول 18 سال،  به دلیل نداشتن  رختکن یا کمد برای نگه داری دستکش ها و وسایل، هر جلسه مجبور به بردن و آوردن این وسایل می شدم.

من عاشق این رشته ورزشی هستم چرا که غیر از این بود یک لحظه هم دوام نمی آوردم. کدام عاشق را می شناسید که اینگونه جفای معشوقش را تحمل کند و در عشقش ثابت قدم باشد باور کنید که اگر لیلی با مجنون این چنین می کرد هیچ داستان وشعر عاشقانه ای سروده نمی شد. خلاصه کنم این رشته ورزشی مورد کم لطفی مسئولین وتربیت بدنی استان قرار گرفته است و جدیدا هم طی نامه مدیر کل تربیت بدنی استان  خطاب به هئیت بوکس اعلام کرده است که انتظار هیچ گونه حمایتی از ما نداشته باشید. جالب اینجاست که موقع کمک کردن ،بوکس را از قلم می اندازند ویا فراموش می کنند ولی موقع تنظیم گزارش بیلان کار سالیانه به سازمان تربیت بدنی کشور، عملکرد و افتخارات این رشته پر افتخار استان را فراموش نمی کنند.

در کلام آخر از مهندس بهزادی شهردار منطقه پاداد تشکر و قدر دانی می کنم که به لطف ایشان محل تمرین ما که پیش از این خاکی بود، آسفالت شد وهمچنین قول ساخت یک سایه بان بالای رینگ را به ما دادند.

 

 

 

خبرنگار ورزشی : مجید عبدالخانی          28/01/1385                          

 

[ شنبه بیستم خرداد ۱۳۸۵ ] [ 19:50 ] [ مجید عبدالخانی ]

فریبرز شمس دبیر فدراسیون بوکس  کشورخبر از اعزام تیم ملی امید به جام ریاست جمهوری تاجیکستان داد  وی د رادامه افزود که این مسابقات در تاریخ ۳/۴/۸۵ شروع خواهد شد و به منظور محک زدن تیم بوکس امید کشور در این مسابقات شرکت خواهیم کرد و تیم ملی بوکس۲/۳ به کشور تاجیکستان اعزام خواهد شد.

[ شنبه بیستم خرداد ۱۳۸۵ ] [ 0:37 ] [ مجید عبدالخانی ]

مرتضی خفائی از قهرمانان ارزنده بوکس کشور و تیم ملی که به همراه رضا درویشی یکی از قهرمانان خوب استان، هدایت تیم نفت امیدیه را به عهده گرفته است. به خبرنگار ورزشی نور خوزستان گفت که : بوکس نفت امیدیه به لطف مسئولین دوستدار ورزش خود مهندس احمدی سرپرست ورزش نفت امیدیه، مهندس مومنی رئیس امور ورزش و مهندس جشنی رئیس امور اداری، صاحب یکی از مجهزترین سالنهای بوکس کشورشده است و که دو تیم بزرگسالان و جوانان بوکس نفت امیدیه به طور جدی و هر روز درآن تمرین می کنند.

و در ادامه افزود که : تیم بوکس نفت امیدیه توانایی و پتانسیل حضور در لیگ برتر بوکس کشور را دارد. وبا اندک کمک هیئت بوکس استان می توانیم یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر بوکس کشور باشیم. اما در حال حاضر هیئت بوکس استان بلا تکلیف است و ما هنوز نمی دانیم که مسئول فعلی بوکس استان چه کسی است که موضوع  حضور در لیگ برتر را پی گیر شویم. چرا که چیزی به شروع لیگ برتر بوکس کشور باقی نمانده است. ولی هیئت بوکس استان هنوز بلاتکلیف است و این تغییر و تحول جز لطمه زدنهای جبران ناپذیر به پیکره بوکس این خطه چیزدیگری را در پی ندارد.    

 

                                                                                مجید عبدالخانی 01/03/1385

 

[ چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۸۵ ] [ 22:13 ] [ مجید عبدالخانی ]
Image hosting by TinyPic

د ر جلسه که د رتاریخ 18/02 پیشکسوتان ورزش استان با استاندار خوزستان آقای امیر حیات مقدم داشتند. که در میان این پیشکسوتان ورزشی،  مصطفی رستمی قهرمان اسبق کشور و ارتشهای جهان و محمد علی گلبریان قهرمان اسبق رینگ کشور وتیم ملی در سالهای 1346تا1356 و قهرمان و جانباز هشت سال دفاع مقدس و از همرزمان شهید دکتر مصطفی چمران،  به نماینده گی خانواده بوکس استان حضور داشتند. که گلبریان ضمن ابراز خوشحالی از اینکه استاندار خوزستان یک بسیجی خوزستانی و آشنا به دردهای این استان است، از مشکلات بوکس استان سخن گفت که:  بوکس خوزستان با داشتن سابقه درخشان و این همه افتخارات چشم گیر چه در میادین ورزشی و چه در میادین نبرد هشت سال دفاع مقدس،  مورد کم لطفی مسئولین ورزش استان قرار گرفته است و مظلوم واقع شده  و فاقد یک سالن مناسب می باشد. و جوانان ورزشکار این رشته در شرایط بسیار اسفناکی تمرین می کنند.  ورزش بوکس   علاوه بر تقویت جسم باعث تقویت اراده  و اعتماد به نفس در جوانان ما می شود.  واز بعد اجتماعی همین فاکتور آنها را از فساد و مواد مخدر که امروزه جامعه ی ما در بر گرفته،  دور نگهدارد.  

و در همان جلسه  و در حضور حاضران،  استاندار محترم خوزستان و آشنا به درد ورزش استان،  جناب آقای امیر حیات مقدم به مدیرکل تربیت بدنی استان که از حاضران در جلسه بود دستور ساخت یک سالن مجهز و مناسب برای بوکسورها را داد.  تا ورزش پر طرفدار بوکس استان نیز همپای دیگر رشته های ورزشی بتواند نقش ارزنده ای در سالم سازی جامعه و به خصوص جوانان داشته باشد.  و با جذ ب جوانان و استعداد های این رشته، گامی بهتر در کسب افتخارات و بهبود کمی و کیفی این رشته ورزشی و معتبر،  که در جهان به سلطان ورزشها معروف است داشته باشیم.

 

                                                                                                                      مجید عبدالخانی 22/02/1385

 

[ چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۸۵ ] [ 21:53 ] [ مجید عبدالخانی ]

Image hosting by TinyPic

پژمان حسین پور بوکسور 22ساله اهوازی و یکی از قهرمانان کشور و تیم ملی وعضو تیم بوکس صنعت نفت اهواز، که دو ماه دیگر به اتمام خدمت مقدس سربازیش مانده بود، بر اثر سانحه رانندگی در گذشت. تا خانواده بوکس استان را برای دومین بار در سال 85 عزادار کند.

به گزارش خبرنگار نور خوزستان، این حادثه که در تاریخ  پنج شنبه 21/02 در محور جاده اهواز- ماهشهر بر اثر برخورد خودروی  وی  با یک دستگاه کامیون اتفاق افتاد.

مراسم تشیع قهرمان از دست رفته جمعه 22/02 با حضور جمع کثیری از اقوام و دوستان وی،  ورزشکاران و ورزشدوستان، اعضای فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران و هیئت بوکس استان و پیشکسوتان،  و جمعی از پرسنل پدافند نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و شرکت نفت و گاز مارون، انجام شد.وپیکرش در فضایی مملو از حزن و اندوه،  ناله و زاری  مشایعت کننده گان،  در قطعه 36 بهشت آباد اهواز به خاک سپرده شد.  و مراسم سوم و هفتم آن مرحوم درساعت 9 صبح  تاریخ یکشنبه 24/02 در مسجد صاحب الزمان کوی نبوت،  برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که زنده یاد پژمان حسین پور علاوه بر اینکه یکی از زبده ترین و فنی ترین بوکسورهای استان و کشور بود. او را به عنوان یکی از ورزشکاران با اخلاق، با شخصیت و مودب می شناختند و محبوب مربیان، ورزشکاران و ورزشدوستان بود. که چشمان خیس پیر و جوان، دوست وآشنا، در مراسم خاکسپاریش گواه این حرف بود.

واما به نقل از مربی وی حبیب صادقی: پژمان حسین پور یکی از بهترین شاگردان من بود محال بود روزی به من مربی بی احترامی کند و یا از او شکایتی به من شود. بسیار نجیب و سربه زیر بود و همیشه به حرف مربی و مربیان خود گوش می داد.   یادش زنده و روحش شاد.

[ چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۸۵ ] [ 16:56 ] [ مجید عبدالخانی ]

Image hosting by TinyPic

تیم ملی بوکس کشور که قرار بود برای مسابقات جام کمربند طلایی رومانی به این کشور اعزام شود، از این سفر باز ماند.

این مسابقات که از جام های معتبر جهانی است  و همه ساله با حضور کشور های مختلف جهان برگزار می شود و امسال هم در تاریخ 13/03/ 1385 الی 21/03 بدون حضور تیم ملی کشورمان برگزار خواهد شد.

 این خبر را که فریبرز شمس دبیر فدراسیون بوکس کشور داده بود، علت لغو این سفر را صادر نشدن روادید از طرف کشور رومانی اعلام کرد.
[ چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۸۵ ] [ 16:37 ] [ مجید عبدالخانی ]

Image hosting by TinyPic

مسابقات بوکس انتخابی جوانان اهواز که قرار بود در تاریخ 13/3/ 85 الی 14/3/ 85 برگزار شود به دلیل عدم برنامه ریزی و بی نظمی در هیئت بوکس، این مسابقات بدون هماهنگی قبلی جمعه شب 12/3 در سالن ولیعصر استادیوم تختی اهواز در حالی برگزار شد که تنها یک تیم با 8 بوکسور شرکت کرده بودند. و سالن بوکس که در هر مسابقه مملو از تماشاچی بود اینبار جزء تعداد انگشت شماردر سالن حضور نداشتند و همچنین غیبت پیشکسوتان، داوران و علاقمندان به این رشته ورزشی گواهی از ضعف هیئت در برنامه ریزی، اطلاع رسانی و هماهنگی با تیمهای تابعه بود. و آن تعداد اندکی هم که درسالن بودند همان روز یا ساعتی قبل از برگزاری مسابقات مطلع شده بودند. منوچهر رضایی مسئول تازه روی کار آمده هیئت بوکس استان که گویی هیئت بوکس اموال شخصی وی می باشد و بدون توجه به نظر صاحب نظران، تصمیم گرفته بود به هر قیمتی که شده با وضیعت  مشروح  بازیها را برگزار کند و بالاخره مسابقه ای  را بین 8 بوکسورکه تنها از باشگاه صنعت نفت اهوازشرکت کرده بودند برگزار کرد. در واقع این مسابقات درون باشگاهی صنعت نفت بود، نه انتخابی جوانان اهواز.

و در آخربازیها که نتیجه اش از قبل مشخص بود تیم نفت بدون رقیب  صاحب سه عنوان اول تا سوم این مسابقات شد ومسئول هیئت به 8 بوکسور شرکت کننده 8 جفت دستکش بوکس از کیسه ی خلیفه اهداء کرد.( خرج که از کیسه مهمان بود- حاتم طایی شدن آسان بود)  چرا که از فدراسیون بوکس کشور مطلع شدیم که دستکشهای اهداء شده سهمیه بوکس استان بوده که جدیدا از طرف فدراسیون به بوکس استان تعلق گرفته  ومی بایست بین باشگاهای محروم استان تقسیم می شد نه ابزار خود نمایی قرار می گرفت ودرصورتی که به بوکسورهای باشگاهی اهداء شد که تحت حمایت شرکت نفت قرار دارد واز نظر وسایل وتجهیزات، حقوق و مزایا حرف اول را در کشور می زند. در واقع این حاتم طایی از کیسه خلیفه می بخشد وبا لطف کرم کردن آن هم با بخشیدن حق بوکسورهای قهرمان و محروم این استان خودنمایی و عقد گشایی می کند. واما از طرف دیگراز تیم داوران هم تنها علی جعفری حضور داشت و داوران اهوازی کاووسی، صالحی، عبدالخانی، رضاپور، صفائی همگی از برگزاری این مسابقات اظهار بی اطلاعی می کردند. جعفری داور بین المللی و مسئول کمیته داوران استان پیرامون عدم حضور داوران گفت که: لیست اسامی داوران را یک هفته قبل از مسابقات به دبیر هیئت استان دادم تا برای ابلاغ حکم داوری اقدام نماید.                          

 Image hosting by TinyPic

مجید عبدالخانی مربی و یکی از داوران جوان استان که بر بدو شروع مسابقات در سالن مسابقات حاضر شده بود گفت که: برای داوری این مسابقات هیچ گونه ابلاغ کتبی یا شفاهی به من نشد. و اگر به طور اتفاقی از درب سالن رد نمی شدم متوجه برگزاری مسابقات نمی شدم. اما سخن مصطفی رستمی، ناصر سید محمدی، غلام صادقی، غلام منفرد  مربیان تیمهای اهوازی که از شرکت در این بازیها انصراف داده بودند شنیدنی بود چرا که همگی آماده نبودن تیم جوانان خود به دلیل فصل امتحانات، و برنامه ریزی غلط هیئت بوکس را دلیل انصراف تیمشان اعلام کردند.

از این جریانات اینطور به نظر می آید که رضایی مسئول هیئت بوکس استان با مربیانی و داورانی که با هیئت قبلی همکاری نزدیک داشته اند مشکل و کینه به دل دارد و خواهان همکاری با آنان نیست و با اینکه مدت یک هفته بیشتر نیست که مسئولیت هیئت را به عهده گرفته با رفتار و برخورد های زننده خود باعث رنجش اکثر مربیان و داوران فعال استان شده است. و اگراین مشکل ادامه پیدا کند بوکس استان از این که هست بیشتر لطمه خواهد خورد.

حال چند سئوال درذهن شکل می گیرد که چرا وسایلی که سهمیه تمام باشگاههای محروم بوکس استان است، اینگونه بذل و بخشش می شود و حق را به حقدار نمی دهند.

و اینکه چرا وقتی که اکثریت اعضای مجمع بوکس استان درخواست تشکیل مجمع فوق العاده کرده اند کسی پیگیری و رسیدگی نمی کند.

و چرا تربیت بدنی استان و بخصوص  فدراسیون بوکس کشور که با وجود فریبرز شمس دبیر فدراسیون انتظار می رفت نظارت و توجه بیشتری نسبت به بوکس این خطه شود، مورد کم لطفی قرار گرفته و هیچ گونه نظارتی بر عملکرد هیئت بوکس استان نمی شود تا هیئت بوکس توسط یک شخص بطور سلیقه ای و دیکتاتوری اداره نشود و هیئت بوکس ابزاری برای عقده گشایی و تسویه حسابهای شخصی قرار نگیرد.

 

 

                                                                             مجید عبدالخانی/خبر نگار ورزشی 14/03/1385

[ چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۸۵ ] [ 16:15 ] [ مجید عبدالخانی ]
درباره وبلاگ

مجید عبدالخانی مربی و داور بوکس.
مهندس عمران
عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان.

خدایا
آبروی مرا به توانگری نگهدار و شخصیت مرا با تنگدستی از بین مبر تا مبادا از روزی خواران تو روزی بخواهم و از آفریده های بدکار طلب مهربانی کنم و در حالی قرار گیرم که از کسی که به من چیزی داده تعریف و تمجید کنم و از کسی که مرا از امکاناتی منع کرده است بدگوئی کنم.
امام علی (ع)